Про джиу-джитсу

Навіщо дітям займатися джиу-джитсу?

За останні десятиліття змінилися умови життя і праці. Поліпшення умов життя призвели до зниження рухової активності більшості людей. Не варто також забувати про згубний вплив «комп’ютеризації» населення, підлітків і дітей зокрема.

Молоді люди все більше пов’язують своє життя з комп’ютерами, присвячуючи вільний час віртуальній реальності. У результаті знижується гострота зору, з’являється швидка стомлюваність, обмеженість рухів. Більш того, це призводить до звуження кола інтересів підлітка, відходу від реальності, соціальної ізоляції.

Зміцнити і зберегти здоров’я, збільшити витривалість, працездатність можна регулярно займаючись фізичними вправами і спортом. Любов і культуру до спорту найкраще прищеплювати з раннього віку.

У чому переваги джиу-джитсу перед іншими спортивними напрямками?

Джиу-джитсу не є олімпійським видом спорту: тут немає стресів, перевантажень, дикого травматизму. Головним завданням нашої секції є не виростити чемпіонів, а дати учням свого роду психологічну опору.

Тренування завжди відбуваються під наглядом кваліфікованих фахівців, які підходять до кожного учня індивідуально.

Джиу-джитсу можна розглядати як засіб виховання, ставлення людини до навколишнього світу і людей. Вивчення джиу-джитсу дозволяє осягнути мистецтво нападу і оборони.

Заняття джиу-джитсу допоможуть Вашим дітям розвивати розумові та фізичні здібності, загартувати характер, придбати внутрішній стрижень: дитина вчиться відстоювати свої інтереси, стоятиме за себе, навчиться бути собою в скрутній ситуації.

Крім величезного арсеналу різноманітних прийомів, що дозволяють підтримувати організм у тонусі і прищеплювати навички самооборони, в джиу-джитсу існує власна філософія, яка розвиває моральні якості людей і ставить своїм завданням духовне вдосконалення людини, що так необхідно сучасній байдужій до всього молоді. Якщо Ваша дитина буде займатися джиу-джитсу, вона буде в колективі, що не дозволить виникнути комплексу зануреності у власному світі, відособленості від суспільства.

Захоплення джиу-джитсу дозволить відвести дитину від поганого впливу вулиць: наркотиків і алкоголю.

У результаті тренувань відбувається внутрішнє вдосконалення, виробляється відповідальність, потенціал наполегливості і терпимості у щоденному житті, людина стає гармонійно розвиненою особистістю – осередком здорового суспільства.

Шановні батьки! Приводьте своїх дітей в спортивний клуб «Тигр». Ваша дитина зміцнить своє здоров’я і дух, навчиться долати свої страхи.